OBROTOWE DYSZE CZYSZCZĄCE

DYSZA model: RN-46

...

Dysza czyszcząca RN-46 przeznaczona do czyszczenia i suszenia obrabianych narzędzi i przedmiotów. Średnica robocza dyszy oraz średnica otworu wylotowego powietrza dobierana wg potrzeb klienta. Kąt wylotu powietrza 20 stopni. Oznaczenie fabryczne RN-46-L-d (gdzie L-średnica robocza; d-średnica otworu wylotowego).

Zużycie powietrza RN-46.pdf

DYSZA model: CRN53-34

...

Wysoce efektywna dysza przeznaczona do dokładnego czyszczenia. Sześć otworów wylotowych o trzech różnych kątach wylotu powietrza (10;20,30 stopni) gwarantuje, że wydmuchiwane powietrze dotrze we wsztstkie szczeliny. Jedna dysza może posiadać różne kąty natarcia.

Zużycie powietrza CRN53-34.pdf

DYSZA model: CRN54-35

...

Dysza przystosowana do czyszczenia i suszenia głębokich detali (pojemników, butelek itp), wyposażona w dwie lub jedną dysze z podwójnym wylotem powietrza - regulacja kąta natarcia w zakresie 0-90 stopni. Dysza umieszczona na długim trzpieniu co ułatwia czyszczenie głębokich detali.

Zużycie powietrza CRN54-35.pdf

DYSZA model: ARN50

...

Dysza wyposażona w dwie wkładki z oddzielnie regulowanym kątem wylotu powietrza w zakresie 0 do 90 stopni. Dostępbe o różnych średnicach roboczych 75 do 200mm. Opcjonalnie dysze można wyposażyć w czujnik pozwalający na podłączenie do systemu monitorowania pracy dyszy.

Zużycie powietrza ARN-50.pdf


Do góry

© 2015 IONEXIM. | Created by Olek-82 | - Wszelkie prawa zastrzeżone.